ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695115
*
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:31:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 16:25:39
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
8351 Matta
Kelim Afghan, 259x359 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:01
-
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58
-
8004 Matta
Kina, silkeinslag, 139x198 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:14
-
6144 Matta
Nain, 6la, silkeinslag, 210x316 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:43
-
7377 Matta
Orientalisk gallerimodell, 80x310 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:39
-
8003 Matta
orientalisk, 119x216 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:07
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 16:25:39 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
8351 Matta
Kelim Afghan, 259x359 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:01 -
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58 -
8004 Matta
Kina, silkeinslag, 139x198 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:14
-
6144 Matta
Nain, 6la, silkeinslag, 210x316 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:43 -
7377 Matta
Orientalisk gallerimodell, 80x310 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:39 -
8003 Matta
orientalisk, 119x216 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:07